متن کامل خبر


 
جلسه انجمن های علمی و دانشجویی دانشکده کشاورزی برگزارشد.

خلاصه خبر: به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز دوشنبه مورخ 25/10/96 جلسه ی دبیران انجمن های علمی و دانشجویی دانشکده کشاورزی با رئیس و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده، در روز دوشنبه مورخ 96/10/25 جلسه ی دبیران انجمن های علمی و دانشجویی دانشکده کشاورزی با رئیس و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده برگزار شد.

در این جلسه، که هفت نفر از دبیران انجمن های فعال علمی و دانشجویی دانشکده حضور داشتند، آقای مهندس بهنام حسینقلی لو، نماینده شورای دبیران انجمن های علمی و دانشجویی، ضمن بیان مشکلات و نیازمندی های انجمن های علمی دانشکده، اظهار داشت که انجمن های علمی دانشکده، مسیر اصلی خود را ،که همانا پیشرفت علمی دانشجویان و تلاش در جهت اعتلای علمی دانشکده کشاورزی است، به درستی و با تمامی توان خواهند پیمود و در راه آبادانی ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

در ادامه این جلسه،طرفین همچنین به بررسی، تبادل نظر و مشورت در خصوص مسائل مرتبط با این انجمن ها پرداختند و آقای دکتر علی اصغر طالبی، رئیس دانشکده، با بیان راهکارها و رهنمودهای لازم، از درگاه خداوند متعال برای برای انجمن های علمی و دانشجویی موفقیت روزافزون مسئلت نمودند. در این جلسه همچنین آقای دکترمجیدآقاعلیخانی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده، ضمن بررسی فوری بعضی از مسائل و مشکلات این انجمن ها، حمایت همه جانبه معاونت دانشجویی دانشکده را در زمینه ی پیشبرد اهداف علمی انجمن های مذکور اعلام داشتند.

 

30 دی 1396 / تعداد نمایش : 411