متن کامل خبر


 
اطلاعیه مرکز مشاوره در خصوص طرح پایش سلامت روان، ویژه دانشجویان جدیدالورود مهر ۱۳۹۹

خلاصه خبر: مرکز مشاوره دانشگاه تربیت مدرس ضمن عرض خیرمقدم به دانشجویان ورودی نیمسال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، از دانشجویان گرامی تقاضا می‌کند تا در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی سلامت روان اقدام نمایند.

مرکز مشاوره دانشگاه تربیت مدرس ضمن عرض خیرمقدم به شما دانشجویان گرامی در نظر دارد همچون سال‌های گذشته، طرح کارنامه سلامت روان را در ابتدای سال تحصیلی و در راستای ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود اجرا نماید.

ضرورت دارد تمامی دانشجویان جدیدالورود نسبت به تکمیل فرم الکترونیکی در سامانه کارنامه سلامت روان در اسرع وقت اهتمام ورزند.

مرکز مشاوره در راستای اهداف دانشگاه و به منظور ارتقاء سلامت روان دانشجویان، خدمات گوناگونی از جمله ارائه خدمات روان درمانی، روانپزشکی، روانسنجی، کارگاه‌های روانشناختی و اجرای طرح‌های ارزیابی سلامت روان برای شما در نظر گرفته است. بدین منظور طرح کارنامه سلامت روان (مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری) در ابتدای هر سال تحصیلی در دانشگاه‌ها اجرا می‌گردد.

شرکت در این طرح برای دانشجویان جدیدالورود الزامی می‌باشد. لازم به ذکر است که اطلاعات ارائه شده توسط دانشجویان کاملاً محرمانه و صرفا جهت ارائه خدمات به آنها می‌باشد.

دانشجویان ورودی جدید جهت انجام پرسشنامه "سلامت روان" به آدرس زیر مراجعه نمایید:

سامانه کارنامه سلامت روان دانشجویان https://portal.saorg.ir/mentalhealth

 

1 آبان 1399 / تعداد نمایش : 1423