متن کامل خبر


 
راه اندازی آزمایشگاه تشخیص طبی دانشگاه در مرکز بهداشت و درمان

خلاصه خبر: در اين آزمايشگاه تمامی آزمایش‌های تخصصی و فوق تخصصی انجام می‌شود.

دکتر رئوفی مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این آزمایشگاه زیر نظر مرکز بهداشت و درمان و با حمایت‌های ریاست دانشگاه، معاونت دانشجویی و معاونت پشتیبانی از دهم خرداد ماه آغاز به کار کرده است. مدیر مرکز بهداشت و درمان با بیان اینکه در اين آزمايشگاه تمامی آزمایش‌های تخصصی و فوق تخصصی انجام می‌شود، افزود: خدمات آزمايشگاه برای دانشجویان با ۳۰ درصد تخفیف و برای کارکنان و اعضای هیات علمی با ۲۳ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

وی یادآور شد: اين آزمايشگاه با بیمه‌های تکمیلی تجارت نو، صادرات، شهر سالم و نيز بیمه‌های پایه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح طرف قرارداد می‌باشد. رئوفی همچنین اعلام کرد این آزمایشگاه قادر است با همکاری متخصصان مرکز نسبت به تشخیص بیماری کرونا ویروس در افراد اقدام کند. وی در خصوص هزینه‌های این نوع خدمات گفت: تست PCR کرونا نیز در اين آزمايشگاه با تخفیف به جای ۴۹۰ هزار تومان، با مبلغ ۳۲۰ هزار تومان و تست آنتی بادی کرونا نیز با تخفیف به جای ۱۶۰هزار تومان، با مبلغ ۱۳۵هزار تومان انجام می‌شود.

گفتنی است این آزمايشگاه، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴:۳۰ در طبقه منفی يك مركز بهداشت و درمان واقع در ضلع جنوبی دانشگاه، كوچه شهريور، پلاك ٧٧ پذيرای مراجعان خواهد بود.

 

12 خرداد 1399 / تعداد نمایش : 723